Oferta edukacyjna

 

Rok szkolny 2020/21

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania uczniów.

Zajęcia pozalekcyjne wspierające i rozwijające zainteresowania uczniów.

L.P. Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący zajęcia Zajęcia odbywają się w:
1.  pedagog szkolny mgr Anna Stryszowska  środa 900 - 1300
konsultacje możliwe także w czasie trwania zdalnego nauczania
2.

koło recytatorskie

koło teatralne (kl. młodsze)

mgr Joanna Młynarczyk

poniedziałek 1245 - 1330

piątek 12.45 – 13.30

3

zajęcia dodatkowe i wyrównawcze    języka angielski kl VII

zajęcia dodatkowe i wyrównawcze    języka angielski kl VIII

K Maniecki

piątek,  1245 - 1330

piątek,  1340 - 1425

4. zajęcia sportowe SKS mgr Łukasz Międzik

piątek

1340 - 1425 - 1435 - 1520

czwartek 1245 - 1330

5. zespół wokalno - instrumentalny mgr Marta Jabłońska

czwartek

730 - 800

6.

zajęcia dodatkowe z języka polskiego kl VIII

zajęcia dydaktyczno wyrównawcze
z języka polskiego dla klasy V i IV

zajęcia dydaktyczno wyrównawcze
z języka polskiego dla klasy VI

mgr Katarzyna Dyrcz

czwartek 800 - 845

poniedziałek 1245 - 1330

poniedziałek 1340 - 1425

7. kółko plastyczne ( kl.I - III) mgr Beata Gibała - Dudek środa 1145 - 1230
8. kółko plastyczne kl VI mgr Magdalena Prusak

poniedziałek 1340 - 1425 

9. zajęcia wyrównawcze
(kl. I - III)
mgr Beata Gibala-Dudek

pomiedziałek

1245 - 1330

10.

koło teatralne kl. IV-VI

 

koło teatralne kl. VI-VIII

 

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego w gr. do 5 os

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z historii, kl. IV

mgr Joanna Młynarczyk

wtorek 1340 - 1425

 

piątek 1340 - 1425

 

wtorek 14.35 – 15.20 poniedziałek 13.40 – 14.25 (do 22.12. 2020 r.)

środa, 12.45-13.30 (do 22.12.2020 r.)

11. dodatkowe zajecia z j. angielskiego dla kl.VIII mgr Krzysztof Maniecki piątek 1340 - 1425
12.

zajęcia wyrównawcze z matematyki kl IV-VI

zajęcia wyrównawcze z matematyki kl VIII

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

mgr Nina Żuławińska

środa 1245 - 1330

środa 1340 - 1425

piątek 1245 - 1330

(od 12.10.2020 do 22.12.2020)

13. zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl III mgr Małgorzata Jasek

poniedziałek 1145 - 1230

poniedziałek 1145 - 1230

14.

zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

mgr Lucyna Motyka

poniedziałek 1145 - 1230

15. zajęcia korekcyjno - kompensacyjne mgr Renata Kopera poniedziałek 1340 - 1425
16.    
17. Zajęcia logopedyczne mgr Jolanta Klikuszewska

wtorek 8:00 - 12:40

czwartek 8:00 - 13:15

piatek 8:00 - 9:35 

18.    

 

19.

 

 

 

Projekty Edukacyjne

1.Ogólnopolska kampania pamięci o bohaterach Powstania Warszawskiego.

2. LEPSZA SZKOŁA projekt realizowany pod patronatem GWO:

  • z matematyki w klasa 4 - 8, projekt prowadzi mgr Tomasz Piwowarczyk i mgr Nina Żuławińska
  • z języka polskiego w klasa 4 - 8  projekt prowadzi mgr Joanna Młynarczyk i mgr Katarzyna Dyrcz

 

 

2. Zeszyty-online - zajęcia dla klasy IV z matematyki

3. Trzymaj formę” – mgr  Łukasz Międzik  oraz wychowawcy klas 4-8; program edukacyjny dla uczniów klas starszych 4-8
     Celem projektu jest - kształtowanie prozdrowotnych nawyków żywieniowych oraz promocja zasad aktywnego stylu życia. 

4.  "CODEWeak" -  tydzien kodowania (październik)
5. "Światowy dzień tabliczki mnożenia"