11 lutego w tłusty czwartek w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. Uczniowie klas 1-3, jako że chodzą do szkoły, bawili się w swoich salach pod opieką wychowawców. Natomiast uczniowie klas 4-8 mogli się przebrać w tym dniu i w strojach karnawałowych uczestniczyć w nauczaniu zdalnym. Tym, którzy się przebrali, przysługiwało prawo do bycia niepytanym i uwaga pozytywna. Stroje były wspaniałe i jak widać wszyscy bawili się świetnie.

W związku z modernizacja systemu alarmowego, szkoła została wyposażona w domofon i blokadę elektromagnetyczną drzwi. Ma to zapewnić komfort, wygodę Rodzicom naszych Uczniów i Przedszkolaków.

Pracę wykonała firma „DS Elektrotech”, której serdecznie dziękujemy.

Mimo nieobecności uczniów, w szkole w czasie ferii nie było pusto. Praca wrzała jak w ulu. Dzięki firmie „ProFinisz. Wykończenie wnętrz” została odnowiona sala gimnastyczna oraz sale lekcyjne na pierwszym piętrze – 15, 17, 19 i 20. Firmie pomagali niezastąpieni Rodzice naszych Uczniów: J. Jonkisz, P. Stróżak, B. Słonka, W. Leśniak, P. Klakla, M. Ścibor, M. Stec. Sale zostały nie tylko odmalowane, ale jeszcze wymieniono na sali gimnastycznej fragmenty parkietu zniszczonego w czasie sierpniowej ulewy.

Gorąco dziękujemy Rodzicom oraz firmie „ProFinisz. Wykończenie wnętrz”.

Młodzież niezwykle chętnie i aktywnie udzielała się w tym dobroczynnym przedsięwzięciu. Zebrano mnóstwo artykułów mączno-zbożowych, konserw, kawy, herbaty, a także przekąsek i słodyczy. Z zebranych produktów przygotowano paczki świąteczne, które były bardzo bogate i zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom naszych uczniów tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

W dniu 22 grudnia 2020 r. w naszej szkole odbyła się Wigilia szkolna. Zamiast tradycyjnych Jasełek, w czasie spotkań online z wychowawcami i gośćmi w zespołach klasowych, uczniowie mogli m. in. obejrzeć filmik pt. „Jest taki dzień…”. Został on przygotowany przez uczestników kółka recytatorskiego z klas 4, 5 i 6b pod kierunkiem pani Joanny Młynarczyk.

Strony